top of page
ONLINE
OBJEDNÁVKOVÝ
SYSTÉM
Nabízíme nový způsob objednání do naší ordinace, včetně dalších funkcí pro naše registrované pacienty.

Pro objednání již nemusíte volat do ordinace, je možné si zvolit Vámi preferovaný termín a čas objednání. V případě, že termín chcete zrušit je nutné zrušit objednávku minimálně den dopředu.

Náš objednávkový systém nabízí po přihlášení mnoho služeb a umožňuje jednodušší způsob komunikace s ordinací (místo emailu a telefonu). Tento způsob objednávání a komunikace prosím výhradně na preventivní prohlídky, očkování, řešení chronických obtíží, žádosti o eRecept či požadavky jiné konzultace / vyšetření k posudkům či řešení chronických obtíží.

 
Pokud je Vaše dítě akutně nemocné, objednejte se do časů určených pro akutně nemocné!!!

Děkujeme.

pro prevenci je nutné rezervovat časové okno 20 minut, pro očkování 10 minut

  • Pro pacienty bez přihlášení (pacienty bez zadaného emailu v kartě pacienta, případně nové pacienty) klikněte a pokračujte v objednání termínu návštěvy. Pacient má rovnou k dispozici kalendář s přehledem termínů, volí si volný termín, vyplní několik základních údajů do formuláře, po odeslání požadavku mu systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce.

  • Pro pacienty s přihlášením (pacienty se zadaným emailem v kartě pacienta a registrované v naší ordinaci) klikněte a pokračujte v objednání termínu návštěvy a dalších možnostech ve své pacientské kartě.

 

Pacient musí mít ve své kartě u lékaře uložený email, prostřednictvím kterého se bude přihlašovat. Při prvním přístupu do objednávkového systému volí pacient volbu „Registrovat, nebo zapomenuté heslo“, vyplní email a zadá „Registrovat“. Systém doprovodí pacienta dalším postupem. Tím si vytvoří vstupní přihlašovací údaje. Heslo si volí pacient sám.

 

Po přihlášení si pacient vybírá z nabízených služeb:

  1. Zadání objednávky k návštěvě lékaře – pacient má k dispozici kalendář s přehledem termínů, volí si volný termín, vyplní důvod do formuláře, pokud je vyžadován a po odeslání požadavku mu systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce

  2. Zaslání žádosti o recept – pacient vyplní příslušný formulář, každé požadované léčivo se  vyplňuje samostatně

  3. Zaslání informace k probíhající léčbě, případně dotazu lékaři – pacient vyplní příslušný formulář, případně může zaslat přílohu – soubor typu pdf. nebo obrázek

  4. Přehled termínů „preventivních“ Prohlídek a Očkování

  5. Možnost zažádat o žádanku na COVID test

bottom of page